Geografisch: 
  
Maand: 

Thematiek 1: 
  
Thematiek 2: 
KALENDER

Dag
Datum & tijd
Locatie
Thematiek 1 Thematiek 2 Evenement
Pt A/P
Mei 2024
za 25-05  00:00 - 00:00 Tenniscentrum Duinbergen
Krommedijk 30
8301 Knokke-Heist
Wedstrijdwerking Wedstrijdorganisatiecomité Open West-Vlaams kampioenschap, 1e editie | 25 mei 2024
Georganiseerd door Kuo-Lung Knokke-Heist

• GROUND FIGHT
• FIGHTING SYSTEM

► Inschrijven via SPORTDATA

CONTACT
E-mail: woc-vl@vjjf.be (onderwerp: West-Vlaams Open)

1.0 / 0.0
zo 26-05  10:00 - 12:00 Sporthal De Passant
Aen den Hoorn 12
3440 Zoutleeuw
Stijlwerking Kokodo Ju-Jutsu Dangraadtraining KoKoDo Jujutsu
Thema: Kata

4.0 / 0.0
zo 26-05  10:00 - 12:00 Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Stijlwerking F.V.H. Open systeem Shodan shiken F.V.H. Open systeem

0.0 / 0.0
zo 26-05  10:30 - 13:00 Sporthal Den Draver - Fortlaan 10, 2070 Zwijndrecht Stijlwerking Tomonokai Shodan shiken Tomonokai

0.0 / 0.0
zo 26-05  16:00 - 20:30 De Populier
Populierenhoeve 22,
2240 Zandhoven.
Vlaamse Ju-Jitsu Federatie GEANNULEERD Gouden Obi

0.0 / 0.0
vr 31-05  00:00 - 00:00 E.K. Adults
0.0 / 0.0
Juni 2024
zo 02-06  10:00 - 13:00 Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Vorming Scheidsrechtercommissie Opleiding scheidsrechter Random Attacks

Theorie + praktijk

Open voor alle leden van VJJF.

► Schrijf je HIER in!

► Meer info:
joram@jiu-jitsu-aalst.be

0.0 / 1.0
zo 02-06  10:30 - 12:00 Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Stijlwerking VJJF - Stijl De Wit Dangraadtraining Stijl De Wit

2.0 / 0.0
zo 02-06  14:00 - 17:00 Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Stijlwerking Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU Dangraadtraining Yoshimi Ju-jitsu Rengoukai UBU
4.0 / 0.0
ma 03-06  21:00 - 23:00 Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Goed bestuur Provenciaal Comité Antwerpen Vergadering Prov. Comité Antwerpen

0.0 / 0.5
wo 05-06  19:00 - 21:00 Sporthal Landen
Sportlaan 28
3400 Landen
Stijlwerking Ito-Okita Dangraadtraining Ito-Okita

4.0 / 0.0
do 06-06  00:00 - 00:00 Stijlwerking Asahi Ryu Ju Jutsu Dangraadtraining Asahi Ryu Ju-Jutsu

4.0 / 0.0
za 08-06  13:00 - 16:30 Sportpark Lakerveld
Guldensporenlaan 16A
3530 Houthalen-Helchteren
Stijlwerking Sinryu Ju-Jutsu Sinryu Stage

• €15 deelname

Inschrijven verplicht
► via info@segawa.be

Plaatsen zijn beperkt!

4.0 / 0.0
ma 10-06  21:00 - 23:00 De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Stijlwerking Kujaku Ryu Goshin Jutsu Vergadering STC Kujaku Ryu Goshin Jutsu 0.0 / 0.5
wo 12-06  20:00 - 22:00 Goed bestuur Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Vergadering Raad van Bestuur

0.0 / 0.5
do 13-06  20:15 - 22:15 Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Stijlwerking F.V.H. Open systeem Masterclass E.V. (1u)
Kata (Worpen-Goshin-Kime) (1u)

4.0 / 0.0
za 15-06  10:00 - 12:00 Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Stijlwerking Sinryu Ju-Jutsu Shodan shiken Sinryu Ju-Jutsu
0.0 / 0.0
zo 16-06  10:00 - 11:30 Turnzaal vrije basisschool Mariaburg - Van den Weyngaertplein 9, 2180 Ekeren Stijlwerking Doragon-Do Ju-Jitsu Dangraadtraining Doragon-Do Ju-Jitsu

2.0 / 0.0
zo 16-06  10:30 - 12:00 Sporthal Eeklo
Burg. Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Stijlwerking VJJF - Stijl De Wit Dangraadtraining Stijl De Wit

2.0 / 0.0
za 22-06  10:00 - 18:00 Basisschool De Notelaar - Bergenstraat 2, 2110 Wijnegem Stijlwerking Aangenomen (niet erkend) Einde seizoen Stage
Georganiseerd door Tai Jutsu Tommy's Dojo

DISCIPLINES:
Tai Jutsu, Jiu Jitsu,
Shotokan Karate, Judo,
Close Combat, Tae Kwando,
Kyukushin Karate


► Schrijf je HIER in!

PROGRAMMA:
• Voormiddag (10u-12u):
Kinderen van 6 tot 12 jaar

• Namiddag (13u-18u)
Tieners en volwassenen

4.0 / 0.0
zo 23-06  09:00 - 11:00 Topsportschool FLA
Edegemsesteenweg 100
2610 Wilrijk
Topsport Topsportcommissie Nationale (gesloten) training
Fighting

1.0 / 0.0
zo 23-06  10:00 - 12:00 Neufchâteau Stijlwerking Kokodo Ju-Jutsu Dangraadtraining KoKoDo Jujutsu
Thema: Kata

4.0 / 0.0
wo 26-06  20:00 - 22:00 Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Weelde
Stijlwerking Aikijujutsu Kobukai Dangraadtraining Aikijujutsu-Kobukai
Thema: Kata's

4.0 / 0.0
vr 28-06  20:00 - 00:00 Stijlwerking Ito-Okita Vergadering STC Ito-Okita
0.0 / 0.5
za 29-06  00:00 - 00:00 De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Stijlwerking Kujaku Ryu Goshin Jutsu Shodan shiken Kujaku Ryu Goshin Jutsu
0.0 / 0.0
Augustus 2024
wo 14-08  20:00 - 22:00 Goed bestuur Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Vergadering Raad van Bestuur

0.0 / 0.5
September 2024
wo 04-09  19:00 - 21:00 Sporthal Landen
Sportlaan 28
3400 Landen
Stijlwerking Ito-Okita Dangraadtraining Ito-Okita

4.0 / 0.0
ma 09-09  21:00 - 23:00 Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Goed bestuur Provenciaal Comité Antwerpen Vergadering Prov. Comité Antwerpen

0.0 / 0.5
wo 11-09  20:00 - 22:00 Goed bestuur Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Vergadering Raad van Bestuur

0.0 / 0.5
do 12-09  19:00 - 21:00 Topsportschool FLA
Edegemsesteenweg 100
2610 Wilrijk
Stijlwerking Tatakai Dangraadtraining Tatakai

4.0 / 0.0
za 14-09  18:00 - 20:00 Budohal Zemst
Driesstraat 26
1982 Elewijt
Stijlwerking Stijl Minne Dangraadtraining Stijl Minne

4.0 / 0.0
zo 15-09  10:00 - 12:00 Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Vorming VTS Toelatingsproef Initiator Ju-Jitsu

Schrijf je HIER in!

0.0 / 0.0
ma 16-09  20:00 - 21:30 Sporthal Het Veld - Schildebaan 22b, 2240 Zandhoven Vorming VTS Toelatingsproef VTS Initiator Ju-Jitsu

► Inschrijven doe je HIER!

0.0 / 0.0
zo 22-09  14:00 - 17:00 Dojo JJC Yukio Tani Aalst
Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Stijlwerking Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU

4.0 / 0.0
wo 25-09  20:00 - 22:00 Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Weelde
Stijlwerking Aikijujutsu Kobukai Dangraadtraining Aikijujutsu-Kobukai
Thema: wapens

4.0 / 0.0
Oktober 2024
wo 02-10  00:00 - 00:00 Sporthal Landen
Sportlaan 28
3400 Landen
Stijlwerking Ito-Okita Shodan shiken Ito-Okita

0.0 / 0.0
wo 02-10  19:00 - 21:00 Sporthal Landen
Sportlaan 28
3400 Landen
Stijlwerking Ito-Okita Dangraadtraining Ito-Okita

4.0 / 0.0
vr 04-10  20:00 - 00:00 Stijlwerking Ito-Okita Vergadering STC Ito-Okita
0.0 / 0.5
wo 09-10  20:00 - 22:00 Goed bestuur Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Vergadering Raad van Bestuur

0.0 / 0.5
za 12-10  18:00 - 20:00 Budohal Zemst
Driesstraat 26
1982 Elewijt
Stijlwerking Stijl Minne Dangraadtraining Stijl Minne

4.0 / 0.0
ma 14-10  20:00 - 22:00 De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Stijlwerking Kujaku Ryu Goshin Jutsu Dangraadtraining Kujaku Ryu Goshin Jutsu

4.0 / 0.0
wo 23-10  20:00 - 22:00 Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Weelde
Stijlwerking Aikijujutsu Kobukai Dangraadtraining Aikijujutsu-Kobukai
Thema: Aiki nage-randori

4.0 / 0.0
November 2024
wo 06-11  19:00 - 21:00 Sporthal Landen
Sportlaan 28
3400 Landen
Stijlwerking Ito-Okita Dangraadtraining Ito-Okita

4.0 / 0.0
wo 13-11  20:00 - 22:00 Goed bestuur Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Vergadering Raad van Bestuur

0.0 / 0.5
vr 15-11  09:00 - 00:00 De Hoge Rielen
Molenstraat 62
2460 Kasterlee
Jeugdwerking Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Jeugdsportweekend | 15-17 november

Voor jeugd van 6-13 jaar en 14-17 jaar

AFFICHE

► Schrijf je HIER in!

4.0 / 0.0
za 16-11  10:00 - 17:00 Stijlwerking Kiyoi Jiu-Jitsu Jubileumstage Team Evolution Antwerp - Meer info volgt 4.0 / 0.0
za 16-11  13:00 - 17:00 Budohal Zemst
Driesstraat 26
1982 Elewijt
Stijlwerking Stijl Minne Shodan shiken Stijl Minne

0.0 / 0.0
zo 17-11  10:00 - 12:00 Stijlwerking Aikijujutsu Kobukai Shodan shiken Aikijujutsu-Kobukai

0.0 / 0.0
zo 17-11  14:00 - 17:00 Yoshin Jiu-Jitsu Club Anderlecht
Rue démosthène 40
1070 Anderlecht
Stijlwerking Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU

4.0 / 0.0
do 21-11  19:00 - 21:00 Topsportschool FLA
Edegemsesteenweg 100
2610 Wilrijk
Stijlwerking Tatakai Dangraadtraining Tatakai

4.0 / 0.0
wo 27-11  20:00 - 22:00 Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Stijlwerking Aikijujutsu Kobukai Dangraadtraining Aikijujutsu-Kobukai
Thema: Henka waza

4.0 / 0.0
za 30-11  09:00 - 11:00 gemeentelijke sporthal
Koldamstraat 9A
1560 Hoeilaart
Stijlwerking Stijl Minne Dangraadtraining Stijl Minne

4.0 / 0.0
December 2024
ma 02-12  21:00 - 23:00 Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Goed bestuur Provenciaal Comité Antwerpen Vergadering Prov. Comité Antwerpen

0.0 / 0.5
wo 04-12  19:00 - 21:00 Sporthal Landen
Sportlaan 28
3400 Landen
Stijlwerking Ito-Okita Dangraadtraining Ito-Okita

4.0 / 0.0
ma 09-12  20:00 - 22:00 De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Stijlwerking Kujaku Ryu Goshin Jutsu Dangraadtraining Kujaku Ryu Goshin Jutsu

4.0 / 0.0
wo 11-12  20:00 - 22:00 Goed bestuur Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Vergadering Raad van Bestuur

0.0 / 0.5
Januari 2025
za 18-01  00:00 - 00:00 Wedstrijdwerking Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Flanders Open 2025

Save the date!
1.0 / 0.0
zo 19-01  00:00 - 00:00 Wedstrijdwerking Vlaamse Ju-Jitsu Federatie Flanders Open 2025 | zondag 19/01 1.0 / 0.0