DAN graden (113)
Naam Graad
Pauwels Jean 10e Dan (F.V.H. Open systeem)
Pauwels Paul 10e Dan (Kujaku Ryu Goshin Jutsu)
Belmans Ivo 9e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Engelen Frank 9e Dan (F.V.H. Open systeem)
Willems Pol 9e Dan (F.V.H. Open systeem)
Cinelli Luciano 8e Dan (Sinryu Ju-Jutsu)
Janssens Jan 8e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
Lecocq Eddy 8e Dan (Ito-Okita)
Thys Thomas 8e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Van Ruiten Toon 8e Dan (F.V.H. Open systeem)
Van Suetendael Steven 8e Dan (F.V.H. Open systeem)
Vermeulen Daniel 8e Dan (Stijl Minne)
Beken Stephan 7e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Paelinck Johny 7e Dan (Tomonokai)
Vleugels Marc 7e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Wouters Werner 7e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Bonte Ives 6e Dan (F.V.H. Open systeem)
Chauveau Hugo 6e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
De Geest Gino 6e Dan (Tai Jutsu Prof Pieters)
Hendrikx Danny 6e Dan (Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU)
Hilgert Rudi 6e Dan (Tomonokai)
Kiss Patrick 6e Dan (Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU)
Lemoine Bert 6e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Marstboom Bart 6e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Michaux Ivan 6e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Nouwen Lydia 6e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Possemiers Louis 6e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Verelst Gaston 6e Dan (F.V.H. Open systeem)
Aerts Fran├žois 5e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
Belmans Tom 5e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
De Gruyter Saskia 5e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Thoon Peter 5e Dan (Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU)
Van Erum Harry 5e Dan (Stijl Minne)
Van Hees Rob 5e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
Backx Filip 4e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
De Borger Stefan 4e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
De Koninck Vincent 4e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
De Wortelaer Peter 4e Dan (Asahi Ryu Ju Jutsu)
Dewaet Veronique 4e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Jacops Frank 4e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Pauwels Jerry 4e Dan (F.V.H. Open systeem)
Peeters Marc 4e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
Poron Lenny 4e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Vandersteene Jan 4e Dan (F.V.H. Open systeem)
Aper Patrick 3e Dan (Tomonokai)
Budo Nancy 3e Dan (F.V.H. Open systeem)
Damen Kris 3e Dan (F.V.H. Open systeem)
De Bruyn Yannick 3e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
De Laet Andrew 3e Dan (Tomonokai)
De Naeghel Pascal 3e Dan (Kobo Itschi Ryu)
Lagauw Roel 3e Dan (Kobo Itschi Ryu)
Meert Tim 3e Dan (Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU)
Neuser Stefan 3e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Nuytten Kevin 3e Dan (F.V.H. Open systeem)
Ponnet Juan 3e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Reynders Jeroen 3e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Roes Mark 3e Dan (F.V.H. Open systeem)
Rymen Jan 3e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Schodts Benjamin 3e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Steyaert Koen 3e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Theys Ignace 3e Dan (F.V.H. Open systeem)
Van Oosterwyck Robbe 3e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Casselman Bert 2e Dan (Asahi Ryu Ju Jutsu)
De Geest Dave 2e Dan (Tai Jutsu Prof Pieters)
De Rop Tamara 2e Dan (Tomonokai)
De Winter Dieter 2e Dan (Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU)
Druyts Martin 2e Dan (F.V.H. Open systeem)
Heymans Kim 2e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Janssens Nico 2e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
Jennes Jim 2e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Maes Kris 2e Dan (Kiyoi Jiu-Jitsu)
Mertens Steve 2e Dan (Kobo Itschi Ryu)
Mortelmans Luc 2e Dan (F.V.H. Open systeem)
Reubens David 2e Dan (F.V.H. Open systeem)
Smits Yves 2e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Van der Schoepen David 2e Dan (F.V.H. Open systeem)
Van Suetendael Jessica 2e Dan (F.V.H. Open systeem)
Vanderstappen Kristof 2e Dan (Asahi Ryu Ju Jutsu)
Verbeke Dominique 2e Dan (F.V.H. Open systeem)
Verdonck Johan 2e Dan (F.V.H. Open systeem)
Vrebos Alexander 2e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Amelinckx Willy 1e Dan (Tomonokai)
Ballegeer Femke 1e Dan (Kobo Itschi Ryu)
Brangers Thomas 1e Dan ()
Breynart Ludovic 1e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Ceulemans Raymond 1e Dan (Asahi Ryu Ju Jutsu)
Cloostermans Ben 1e Dan (Tomonokai)
Dams Nikiya 1e Dan (Kiyoi Jiu-Jitsu)
De Clercq Johan 1e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
De Wilde Johan 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Decrop Marion 1e Dan (Goshin Jitsu Guruma Ryu)
Durbin Thomas 1e Dan (Asahi Ryu Ju Jutsu)
Eeckhout Bert 1e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Fievez Kristof 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Geldhof Nick 1e Dan (Yoshimi Jiu-Jitsu Rengoukai UBU)
Gene Nicholas 1e Dan (Tomonokai)
Gravensteyn Charis 1e Dan (Wedstrijdju-jitsu)
Lodens Ryan 1e Dan (Hadaka Jime)
Massy Gunther 1e Dan (Tomonokai)
Reubens Benny 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Rinckhout Luc 1e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
Schietecatte Kurt 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Sciarrino Antonino 1e Dan (Sinryu Ju-Jutsu)
Van Ammel Benny 1e Dan (VJJF - Stijl De Wit)
Van Iseghem Alexander 1e Dan (Tomonokai)
Vanassche Kjell 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Vandebeek Michel 1e Dan (Kokodo Ju-Jutsu)
Vandekerkhove Jean-Pierre 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Verhoeven Kristof 1e Dan (Aikijujutsu Kobukai)
Vermaut Bruno 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Verstraeten David 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Victor Wouter 1e Dan (F.V.H. Open systeem)
Willems Frankie 1e Dan (Aikijujutsu Kobukai)